Kuchnie

Wnęka kuchenna

Mała kuchnia w starej kamienicy (200 cm x 290 cm), jednak po wyburzeniu ściany zyskaliśmy więcej przestrzeni i otworzyliśmy plan na salon i przedpokój.
Ze względu na małą przestrzeń kuchni i konieczność umieszczenia w niej jeszcze pralki (gdyż łazienka jeszcze mniejsza) szafki ścienne sięgają prawie pod sufit, dzięki temu zyskaliśmy trochę więcej miejsca do przechowywania.
Ponieważ kuchnia nie posiada okna i znajduje się we wnęce, gdzie raczej dzienne światło nie dociera, fronty szafek są białe, a dla kontrastu na podłodze jest grafitowy gres oraz czarny kamienny blat na szafkach. Natomiast czerwony kolor hokerów ożywia i ociepla tę ascetyczną aranżację.
Ten projekt jest dowodem na to, że z każdej przestrzeni można wycisnąć trochę dodatkowego miejsca i funkcjonalnie urządzić kuchnię.

Duża kuchnia z trzymetrową wyspą

Wizualizacje tej kuchni były robione w celu przymiarki różnych frontów i podłogi.
To jest jedna z korzyści jaką dają wizualizacje 3D – można zobaczyć swoją (w tym przypadku) kuchnię przed zakupem materiałów na jej wykonanie i zobaczyć, które zestawienie materiałowe i układ szafek spełniają nasze oczekiwania.