Lokale komercyjne

Salon kosmetyczno-fryzjerski

Trzy propozycje nowej aranżacji salonu fryzjersko-kosmetycznego.
Pomieszczenie w suterynie, bardzo niskie i bardzo ciemne, posiadające ciemnobrązowe meble, których inwestor nie chciał zmieniać, ciemno kremowe ściany i jasnokremowe płytki na podłodze oraz jasnobrązowe obicie siedzisk.
Pomieszczenie wymagało odnowienia, rozjaśnienia i ożywienia.
Oprócz zmian na ścianach i podłodze w dwóch wersjach na meblach zmieniliśmy jedynie blaty z brązowych na białe, a w trzeciej wersji zmieniliśmy blaty na grafitowe i pomalowaliśmy meble na biało.
Dzięki tym wizualizacjom można było wybrać do realizacji wersję najbardziej odpowiadającą inwestorowi, a jednocześnie umożliwiającą niezamykanie salonu na zbyt długi okres czasu.

Przestrzeń coworkingowa

Projekt przestrzeni biznesowej. Lokal o pow. 182 m2 z przeznaczeniem biurowym, konferencyjno-szkoleniowym i coworkingowym. Projekt realizowany od podziału całej przestrzeni po aranżację poszczególnych pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.
Trzy małe pomieszczenia biurowe do wynajęcia, sala z częścią kuchenną, miejscem do wypoczynku i spotkań oraz sześcioma stanowiskami coworkingowymi.
W dwóch pozostałych pomieszczeniach znajdują się mała sala spotkań oraz sala o trzech różnych funkcjach (coworkingowej, konferencyjnej lub szkoleniowej).