Sypialnie

Motyw Indie

Projekt sypialni z elementami indyjskimi. To nietypowe życzenie w naszym kraju, ale życzenie klienta jest dla projektanta wyznacznikiem kierunku w planowaniu aranżacji pomieszczenia.
Jednak trzeba pamiętać, że klient jest dziś zafascynowany tym krajem i jego kulturą, ale za parę lat może się to zmienić.
Dlatego sypialnia jest zaaranżowana w taki sposób, aby można było łatwo zmienić dodatki i dopasować sypialnię do nowych preferencji i upodobań użytkownika tego pokoju
W związku z powyższym elementy indyjskie są jedynie dekoracjami, a zastosowane meble będą pasowały również do innego wystroju.

Sypialnia wielofunkcyjna

Sypialnia dostosowana kolorystyką do reszty mieszkania - kolory ziemi.
Życzeniem klientów było umieszczenie w niej małżeńskiego łóżka o optymalnych wymiarach oraz toaletkę, która będzie mogła być jednocześnie miejscem do sporadycznej pracy przy komputerze.
Poza tym oczywiście musiała się tam znaleźć dusza szafa w zabudowie.
Sypialnia jednocześnie musiała mieć możliwość dostosowania jej do pojawienia się w przyszłości czwartego członka rodziny, w związku z tym należało zostawić tyle miejsca, aby po niewielkim przestawieniu mebli zmieścić tam tymczasowo łóżeczko dziecięce.